niedziela, 18 kwietnia
Tuszyn, PL
0°C

AKTUALNOŚCI

Zmiana wysokości składek członkowskich WAŻNA INFORMACJA !!!

Drodzy Członkowie, Zawodnicy, Rodzice i Sympatycy,

Ubiegły rok przyniósł wiele zmian organizacyjnych w naszej akademii. Utworzyły się nowe grupy, zatrudniliśmy nowych trenerów a nasze drużyny uczestniczyły w kliku rodzajach rozgrywek. W międzyczasie PZPN podniósł opłaty, wprowadził nowe przepisy dotyczące certyfikacji trenerów oraz rozpoczął proces certyfikacji akademii piłkarskich. Wszystkie te elementy pośrednio i bezpośrednio wpłynęły na znaczący wzrost kosztów funkcjonowania naszego klubu.   

W związku z faktami wymienionymi powyżej oraz w trosce o jak najwyższy poziom szkolenia piłkarskiego naszej młodzieży informujemy, że na podstawie Uchwały Zarządu Klubu począwszy od 1 lutego 2020 roku kwota miesięcznej składki wzrasta do 80 złotych miesięcznie.

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z rosnących obciążeń budżetów rodzinnych informujemy, że w przypadku gdy w naszym klubie trenuje rodzeństwo to wysokość składki dla drugiego i kolejnego dziecka wynosi 50 złotych miesięcznie.

Przypominamy jednocześnie, że od początku tego sezonu jedyną akceptowaną formą wpłat składki jest wpłata na konto klubu

ESBANK Bank Spółdzielczy,
nr rachunku: 88 8980 0009 2024 0070 4621 0001

W tytule przelewu prosimy o wpisanie treści w formacie:

składka <MC/ROK> ; <grupa> ; <Imię i Nazwisko dziecka>

przykładowy tytuł przelewu
składka 04/2019; rocznik 2009/2010; Jan Kowalski

Właściwy opis w treści przelewu ułatwi identyfikację i weryfikację dokonanych płatności.

Prosimy pamiętać, że zgodnie z pkt. 7 “Regulaminu uczestnictwa w zajęciach sportowych organizowanych przez MKS JAGIELLONIA Tuszyn” składki pobierane są z góry za każdy miesiąc a płatność powinna zostać dokonana do końca pierwszego tygodnia miesiąca. Zwracamy też uwagę, że opłaty powinny być wnoszone za 11 miesięcy w roku – bez miesiąca lipca, w którym nie są organizowane żadne zajęcia. Wyjątkiem od tej reguły są grupy najmłodszych adeptów piłki nożnej, którzy nie mają treningów i obozów sportowych w okresie wakacyjnym.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z kierownikiem lub trenerem swojej grupy. Oczywiście wszyscy członkowie Zarządu Klubu pozostają do dyspozycji.

Z poważaniem,
Zarząd Klubu

Dodaj komentarz