sobota, 22 stycznia
Tuszyn, PL
0°C

AKTUALNOŚCI

WAŻNA INFORMACJA !!! Klubowa strona internetowa

Drodzy Przyjaciele i Kibice,

Z uwagi na zmiany organizacyjne zachodzące w klubie oraz z uwagi na zawodowe aspekty osoba prowadząca do tej pory stronę klubową nie jest w stanie w dalszym ciągu normalnie prowadzić oficjalnej strony klubowej JAGIELLONIA Tuszyn.

Poszukujemy więc osoby i/lub osób chętnych do podjęcia się takiego zobowiązania. Osoby te po rozmowach z Zarządem Klubu uzyskają pełny dostęp do aktualnych zasobów strony i będą mogli ją dostosować do własnych potrzeb. Poszukujemy ludzi śledzących wydarzenia i życie naszego klubu, znających się na tworzeniu/prowadzeniu stron i związanych uczuciowo (duchowo) z naszym klubem.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt e-mailowy – jagielloniatuszyn@gmail.com .
Po kontakcie udzielimy szczegółowych informacji co dalszej procedury przekazania strony.

UWAGA !!!
1) Jeżeli nie uda się nam znaleźć osoby/osób chętnych do podjęcia się tego zadania strona zostanie zamknięta na czas nieznany !!!
2) Praca w redakcji strony jagielloniatuszyn.pl jest pracą wyłącznie społeczną.
3) Osoby zainteresowane będą mogły we współpracy z Zarządem Klubu dostosować obecny model strony lub zaproponować własny.
4) Nowy administrator strony będzie mógł zorganizować sobie zespół osób chętnych do pomocy w prowadzeniu strony.

Dziękujemy za uwagę i liczymy na Waszą pomoc i społeczne zaangażowanie. JAGIELLONIA Tuszyn to klub z tradycjami, który jak inne kluby z historią powinien posiadać własną stronę !!!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd Klubu

Dodaj komentarz