KLASA A

DRUŻYNA SENIORÓW

Drużyna Seniorów, 14.04.2018 r.

Poniżej w poszczególnych zakładkach znajdują się szczegółowe dane dotyczące drużyny

Sztab drużyny

&nbsp Stanowisko Telefon
Wnorowski Grzegorz Kierownik 513134159
Placeholder Siudak Marcin Trener 790 515 686

Zawodnicy

  &nbsp Pozycja Wiek Data urodzenia
Placeholder 22 24 lipca 1997
Lubiński Łukasz Obrońca 27 20 lipca 1992
Ścibisz Daniel Pomocnik 23 12 stycznia 1996
Skalmierski Sebastian Napastnik 23 22 czerwca 1996
Szewczyk Radosław Pomocnik 26 9 lutego 1993
Wolski Kamil Napastnik 23 17 stycznia 1996
Wyrwa Marcin Obrońca 29 24 stycznia 1990
Znojek Piotr Napastnik 40 30 czerwca 1979
Cichoń Sebastian Obrońca 20 6 stycznia 1999
Bednarek Michał Obrońca, Pomocnik 27 20 maja 1992
Placeholder Kosmala Jakub 18 12 lutego 2001

Tabela

P W D L Pts
1 GLKS Dłutów 16 15 1 0 46
2 KAS Konstantynów Łódzki 17 12 2 3 38
3 Nowosolna Łódź 17 11 3 3 36
4 Kolejarz Łódź 16 11 1 4 34
5 Jagiellonia Tuszyn 20 9 1 10 28
6 Sparta Łódź 16 6 5 5 23
7 AKS SMS Łódź 16 6 4 6 22
8 Iskra Dobroń 16 6 2 8 20
9 Włókniarz II Pabianice 16 5 3 8 18
10 Jutrzenka Bychlew 16 5 3 8 18
11 Orzeł Piątkowisko 17 4 4 9 16
12 Zawisza II Rzgów 16 2 6 8 12
13 Orzeł Kazimierz 17 2 3 12 9
14 Start Łódź 16 3 0 13 9
15 Burza Pawlikowice 0 0 0 0 0

Wyniki

sob 15 Cze 17:00 A Kolejarz Łódź
sob 08 Cze 17:00 H Włókniarz II Pabianice
sob 01 Cze 00:00 A Iskra Dobroń
sob 25 Maj 17:00 H Orzeł Piątkowisko 2 – 0
nie 19 Maj 14:30 A Orzeł Kazimierz 1 – 2
sob 11 Maj 17:00 H KAS Konstantynów Łódzki 3 – 1
sob 04 Maj 16:00 A Nowosolna Łódź 0 – 3
sob 27 Kwi 17:00 H Jutrzenka Bychlew
sob 20 Kwi 00:00 A AKS SMS Łódź
sob 13 Kwi 17:00 H Sparta Łódź
sob 06 Kwi 15:00 A Start Łódź 0 – 4
sob 30 Mar 16:00 H GLKS Dłutów 0 – 3
nie 24 Mar 15:00 A Zawisza II Rzgów 0 – 3
sob 17 Lis 13:00 H Kolejarz Łódź 0 – 2
nie 11 Lis 11:00 A Włókniarz II Pabianice 2 – 4
sob 03 Lis 14:00 H Iskra Dobroń 2 – 3
sob 27 Paź 14:00 A Orzeł Piątkowisko 4 – 3
sob 20 Paź 15:00 H Orzeł Kazimierz 4 – 1
pt 12 Paź 20:30 A KAS Konstantynów Łódzki 4 – 3
sob 06 Paź 15:30 H Nowosolna Łódź 1 – 2
sob 29 Wrz 16:00 A Jutrzenka Bychlew 1 – 0
sob 22 Wrz 16:00 H AKS SMS Łódź 0 – 1
nie 16 Wrz 19:30 A Sparta Łódź 2 – 1
sob 08 Wrz 17:00 H Start Łódź 9 – 3
sob 01 Wrz 17:00 A GLKS Dłutów 6 – 2
sob 25 Sie 17:00 H Zawisza II Rzgów 0 – 0

No matches yet.