poniedziałek, 1 czerwca
Tuszyn, PL
0°C

AKTUALNOŚCI

Pierwszy weekend rundy wiosennej

Pierwszy wiosenny weekend już za nami!!!

Piękne słońce, przyjemna temperatura oraz brak deszczu – aura sprzyjała spacerom i chęci do przyjemnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. 

Już w sobotę przy okazji odświeżenia płuc można było udać się na mecz seniorów, którzy na naszym terenie podejmowali aktualnego lidera ligowego drużynę z GLKS Dłutów. Mecz zakończył się niestety przegraną 0:3 i trzeba przyznać, że wynik nie do końca oddaje wydarzenia boiskowe. Przy dobrej grze z obu stron drużynie przyjezdnych sprzyjało szczęście i skuteczność, której naszym chłopcom brakowało (LZPN- wyniki i tabela)

W niedzielę o 11:30 nasi Trampkarze pokonali drużynę gości z Pabianic. Do połowy utrzymywał się wynik 0:0 co podziałało jak płachta na byka i chłopcy w drugiej części nadrobili straty z pierwszej kończąc mecz zwycięstwem nad Włókniarzem w stosunku 10:0 (LZPN- wyniki i tabela)

Pół godziny później rozpoczął się mecz w grupie Orlików z rocznika 2009/2010. Przyjezdni z Victorii Rąbień przystąpili do zdecydowanych ataków i po pierwszych 30 minutach było 1:5. Nasi chłopcy wydawali się oszołomieni i zdezorientowani. Wykazali jednak chart ducha i dużą wolę walki i w przeciągu kilku minut doprowadzili do stanu 6:7. Niestety przeciwnik nie pozwolił na nic więcej i mecz zakończył się takim rozstrzygnięciem (LZPN- wyniki i tabela)

Pozostałe nasze drużyny pauzowały.

Do zobaczenia wkrótce!!!

Jaga, Jaga, Jaga …

Dodaj komentarz