OBIEKTY

OBIEKTY SPORTOWE

MKS JAGIELLONIA Tuszyn korzysta z obiektów sportowych gminy Tuszyn. Jako Stowarzyszenie działające na terenie gminy Tuszyn oraz korzystające z jej dotacji aktywnie dba o zabudowę i właściwe utrzymanie wszystkich obiektów sportowych oraz urządzeń towarzyszących znajdujących się na ich terenie.

Poniżej znajdują się podstawowe informacje obiektów sportowych, na których nasz klub prowadzi treningi oraz rozgrywa oficjalne zawody sportowe.

Stadion Miejski

Slider

Stadion Miejski w Tuszyni stanowi własność Gminy Tuszyn i jest administrowany przez Miejskie Centrum Sportu i Wypoczynku w Tuszynie. Obiekt zlokalizowany jest w dzielnicy Tuszyn-Las przy ul. Poniatowskiego 13.

Na obiekcie znajduje się boisko o nawierzchni naturalnej o wymiarach 100 x 65m. Sztuczne oświetlenie zapewniają 4 kolumny z naświetlaczami więc możliwe jest rozgrywanie zawodów aż do późnego zmierzchu. Obiekt posiada certyfikację ŁZPN dla rozgrywek dla klasy okręgowej.

Mapa dojazdu

Boisko “ORLIK”

Slider

Moje boisko – „Orlik 2012” położone jest w Tuszynie przy ul. Noworzgowskiej 30. Obiekt jest administrowany przez Miejskie Centrum Sportu i Wypoczynku w Tuszynie.

Na obiekcie znajduje się boisko o nawierzchni sztucznej o wymiarach 62 x 30m. Sztuczne oświetlenie zapewniają 4 kolumny z naświetlaczami więc możliwe jest rozgrywanie zawodów aż do późnego zmierzchu.

Mapa dojazdu

Hala sportowa

Slider

Hala widowiskowo-sportowa im. Jana Pawła II w Tuszynie jest administrowana przez Miejskie Centrum Sportu i Wypoczynku w Tuszynie. Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Tysiąclecia 8 przy Szkole Podstawowej nr 1 w Tuszynie.

W obiekcie zlokalizowano boiska do gry we wszystkie popularne sporty drużynowe: siatkówki (3 sektory), koszykówki (3 sektory + boisko główne), piłki nożnej – halowej i piłki ręcznej. Bogate zaplecze stanowią szatnie z natryskami oraz pomieszczeniami gospodarczymi.

Mapa dojazdu