środa, 24 lutego
Tuszyn, PL
0°C

AKTUALNOŚCI

Akcja 1%

Drogi sympatyku,

Po raz trzeci w historii naszego klubu uruchamiamy akcję zbierania środków poprzez odliczenie 1% od podatku. Jak zawsze zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich sympatyków klubu MKS JAGIELLONIA Tuszyn o wsparcie finansowe. Zgodnie z ustawą „o działalności pożytku publicznego i wolontariacie” podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych może przekazać 1% podatku obliczonego zgodnie z przepisami podatkowymi na rzecz dowolnie wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego.

Jagiellonia podpisała umowę z Organizacją Pożytku Publicznego „Fundacja Partnerstwo”, która pomaga gromadzić środki stowarzyszeniom, które nie wystąpiły o status OPP. W ten sposób Wasze pieniądze mogą trafić do naszego stowarzyszenia. Ważną informacją jest to, że w ramach umowy z Fundacją Partnerstwo klub musi przeznaczyć otrzymane środki na działania związane ze szkoleniem młodzieży. 

Zatem jeszcze raz zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków oraz ludzi dobrej woli, aby zamiast fiskusowi, przekazali ten 1% podatku na rzecz dzieci i młodzieży aktywnie trenującej w naszym klubie.

Z góry dziękujemy wszystkim za pomoc finansową.

Zarządu Klubu              

Partnerem akcji 1% jest

Fundacja Partnerstwo
Bruzdowa 118K
02-991 Warszawa, Polska
telefon: +48 22 201 05 25
mobile: +48 504 34 02 23

e-mail: sponsorsportu@partnerstwo.pl, biuro@partnerstwo.pl

www: partnerstwo.pl

Dodaj komentarz